Главная » Статьи » Каталог статей

Будинок з газобетону

Будинок з газобетонуБудинок з газобетону, в останні років 5 став, воістину народним домом. Свою популярність серед найбільш доступних варіантів будівництва цей матеріал заробив завдяки своїм множинним переваг.

Економія матеріалу
В першу чергу споживачів приваблює газобетон тим, що він значно економніше в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. До прикладу, один блок заміняє кілька штук стандартного цегли, а показники теплопровідності на порядок краще ніж у того ж цегли. Стіни будинку з газобетону виходять кілька вже, і для прихильників традиційних і в той же час швидких і доступних видів будівництва, газобетон нехай і пористий і легкий, але бетон, що на якомусь рівні свідомості вже вважається ознакою надійності і довговічності.
Щодо довговічності конструкцій з газобетону, дозволю собі зробити деякий відступ. Газобетону приписують властивості звичайного бетону і відповідно його показники довговічності і стійкості до циклічних погодних змін, але не враховуються суттєві відмінності ніздрюватих бетонів і звичайних бетонів. Отже, сказати, як з роками поведуться пористі бетони, ніхто не може. А замислюватися над цим варто, тому як, на увазі пористості матеріалу, з часом деформація конструкцій під власною вагою і вагою даху і перекриттів неминуча.

Доступність
Вартість кубометра газобетону значно нижче вартості стандартного рядового червоної цегли і тим більше силікатної. Наприклад за даними порталу bprice.ua вартість 1 куб м. газобетону по Києву і області, в середньому - 650 гривень, вартість тисячі червоного рядової керамічної цегли марки м-100 -1000-1200 гривень. До того ж якщо укладання стіни з цегли зараз виконується найчастіше дво-, тришарова, то газоблок укладається в один ряд.

Легкість обробки і укладання
Газобетон досить м'який матеріал, для того, щоб, не маючи особливих навичок і інструмента, можна було його розрізати. Фахівці стверджують, що відходів від газобетону значно менше, тому як, маючи звичайний клей для укладання можна розбитий газобетонний блок спокійно склеїти.
Принцип укладання газобетону теж найпростіші. Навчитися може будь-яка людина. До того ж справа будівництва будинку з газобетону спирається дуже швидко. І поки цегляні будиночки виростають тільки на метр, газобетонні вже мають повністю зведений перший поверх.

Теплоізоляція
Будинки з пористого бетону відрізняються своїми теплоізоляційними властивостями, тому що, маючи достатньо невелику ширину стіни (35 см,) за рахунок рівномірних пір, в яких фактично «законсервований» повітря. Стіни будинку виходять з досить низькими показниками теплопровідності. До того ж зазвичай цей фактор ще посилюється за рахунок додаткового утеплення фасаду теплоізоляційними матеріалами або покриття його спеціальної штукатуркою.
В асортименті виробників є блоки різних розмірів, що дозволяє з цього ж матеріалу зводити як зовнішні стіни, так і внутрішні Перестенко. До того ж внутрішня обробка будинку можлива в абсолютно будь-яких варіаціях, без обмежень.



Трохи про недоліки
З недоліків газоблоку варто відзначити те, що матеріал дуже вологоємність, він вбирає атмосферну вологу як губка і від цього значно знижуються його теплоізоляційні властивості.
Тому газобетон ні в якому разі не можна тримати на будівництві відкритим, необхідно укладати його на палети, щоб ізолювати від землі. Бажано взагалі по можливості прибрати його в сарай, ангар або інше сухе приміщення. Тому як підйом на верхні ряди намоклого блоку будуть дуже скрутними. Стіни повинні бути добре ізольовані від вологи знизу. До настання осінніх дощів і морозів, будівництво будинку з пінобетону бажано закінчити, причому, не просто укрити будинок покрівлею, але і закрити його фасад, після зимових мороз і осінніх-весняних дощів, будинок може дуже сильно постраждати. Тому подбайте про те, щоб закуплені матеріали не стояли відкриті всім дощам, а будівництво будинку закінчилося до вересня.
Крихкість газобетону є теж одним з його недоліків - випадковий удар важким або просто твердим предметом може якщо й не розколоти блок зовсім, то значно його пошкодити.
У зв'язку з пористістю і високою адсорбційною здатністю газоблоків можуть виникати проблеми з оштукатурюванням через швидке висихання стін. Тому необхідно стіни постійно і рясно зволожувати і покривати грунтовкою. Особливо це питання актуальне в літні дні.
У зв'язку з тим, що розчин при будівництві наноситься тільки на горизонтальні поверхні. Можуть виникати тріщини. Тому як відсутність вертикальних швів під час усадки не дає можливості конструкції протистояти деформації.

Ось ми і розібралися з основними позитивними і негативними аспектами будівництва будинку з газобетону. Підсумувавши, можна тільки додати, що якщо вам дуже хочеться мати стандартний, традиційний кам'яний будинок, і при цьому ви не розпещені засобами, то будинок з газобетону буде кращим вибором.

Приходите на балет или оперу в Большой театр - идите, безусловно, сюда. ГАБТ будет доволен!

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (26.09.2012)
Просмотров: 3023 | Рейтинг: 0.0/0