Главная » Статьи » Каталог статей

Який утеплювач краще органічний або неорганічний?
утеплювач


Сьогодні на ринку присутня досить широкий вибір різноманітних утеплюючих матеріалів. Це можуть бути матеріали, як з органічних, так і з неорганічних складових. Виникає питання: який утеплювач краще?

Утеплювачі з органічних матеріалів абсолютно нешкідливі для здоров'я, стійкі до тепла, холоду, вогкості і високих температур. Вдобавок через невисоку вартість вони стають серйозним конкурентом інших видів.

Зазвичай, у продажу органічні утеплювачі представлені комишиту, соломітом, корковими, і т.д.
До синтетичних органічним видам утеплювачів відносяться такі матеріали як пінопласт і його похідні (пінополіуретан, пінополістирол, ізопласт). Ці матеріали володіють одним з найнижчих коефіцієнтів звукоізоляції і теплопровідності. Пінопласт стійкий до хімічного впливу інших речовин і абсолютно нетоксичний.

Серед похідних пінополістиролу популярний так званий екструдований пінополістирол, він зарекомендував себе як відмінного матеріалу для утеплення стін, фундаментів, покрівель, підлог, і т.д. З екструдованим пінополістиролом можна працювати в будь-яку погоду, оскільки він водонепроникний. Крім цього цей матеріал володіє додатковим запасом міцності, термін його служби може досягати 50 років. В даний час плити з цього матеріалу знаходять широке застосування при утепленні житлових і промислових будівель не тільки через відмінних характеристик, але і завдяки його невисокій ціні.

Не більшим поширенням користується метод утеплення стін рідким пінопластом - пензлем, його монтаж займає набагато менше часу в порівнянні з іншими матеріалами, так само можна скоротити витрати на транспортування. Однак крім переваг цей матеріал має ряд значних недоліків: він сприйнятливий до вогкості, вимагає захисту від ультрафіолету і для його заливки необхідно спеціальне устаткування. Рідкий утеплювач набирає популярність, при цьому ціна його цілком доступна.

Так само в утепленні широко застосовується фольгований матеріал - пенофол, вироблений з спіненого поліетилену. Пенофол забезпечує найкращу звуко-, тепло-та пароізоляцію, має низьку теплопровідність. Завдяки фользі входить до його складу, здатний захистити навіть від деяких видів радіації. При його покупці, крім високої ціни слід враховувати і додаткові витрати у вигляді припливно-витяжної вентиляції.

Неорганічні утеплювачі представлені матеріалами на основі мінерального волокна. Поширеності цих теплоізоляційних матеріалів сприяє їх низька теплопровідність, мала вага і негорючість.

Один з найпопулярніших утеплювачів - скловата, випускається у вигляді матів, рулонів і плит різноманітної товщини, щільності та габаритів. Вона відповідає всім вимогам пропонованим до теплоізоляційного матеріалу, проте незручна в роботі, тому при утепленні житлових приміщень використовувати її можна тільки за умови ретельної ізоляції.

Вельми популярним матеріалом так само є мінеральна вата. Вона володіє чудовими теплоізоляційними властивостями, зручна в монтажі, довговічна і нетоксична. Такі утеплювачі морозостійкі, і можуть досить тривалий час чинити опір вогню, сприяючи виходу конденсату і пари. Ціна цього матеріалу трохи висока, але якість мінеральної вати, безумовно, виправдовує таку ціну.

Відмінними звуко-і теплоізоляційними властивостями володіє базальтова вата, що має перевагу над мінеральною ватою у вигляді більш низького водопоглинання і більш довгого терміну служби. Додаткову популярність плитам з бальзатовой вати додає різноманітність їх розмірів.

Приймаючи рішення, який утеплювач краще використовувати, потрібно звертати увагу на співвідношення характеристик, ціни матеріалу та необхідного його кількості. Головне, не варто забувати, що вибір матеріалу залежить від кожного конкретного випадку в якому повинні враховуватися безліч факторів.

Самая подробная информация http://www.brickford.ru/ на нашем сайте.

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (24.09.2012)
Просмотров: 2537 | Рейтинг: 0.0/0