Главная » Статьи » Каталог статей

Нове життя старих меблів

Нове життя старих меблівНапевно, багато квартир завалені старою меблями, яку викинути шкода, а користуватися незручно - поламалася, подряпалася і подібне. Шкода, що ми не італійці, у яких є прекрасна традиція - під Новий рік викидати весь мотлох. Але можна подивитися на це і з іншої сторони: стару улюблену меблі можна відремонтувати, відреставрувати і вона ще деякий час вам послужить.


Звичайно, легше всього в таких випадках звернутися до фахівця. Але це зайві витрати. До того ж, реставрація меблів - процес не складний і зрозумілий будь столярові-новачкові.

 


Найпоширеніша поломка меблів - пошкодження з'єднувальних елементів або виникнення люфту. Такі поломки краще усувати відразу. Чим довше будете роздумувати, тим важче буде все виправити.

 


Якщо виникли люфти, тобто хитання тих деталей меблів, які з'єднані шинами або дерев'яними цвяхами на клею, потрібно розібрати з'єднання і очистити від залишків старого клею. Склеїти їх по новій найкраще столярним клеєм. Але якщо столярного клею під рукою немає, а обсяг робіт не великий, то можна скористатися будь-яким універсальним клеєм, наприклад "Моментом". Ретельно промажте деталі меблів з усіх боків. Відразу після склеювання деталі меблів потрібно щільно стиснути і потримати деякий час, щоб домогтися максимальної щільності з'єднання.

 


Якщо пошкоджені з'єднувальні елементи, то частини меблів теж необхідно розібрати. Дерев'яну частину меблів, на якій знаходиться кріплення, потрібно замінити, якщо вона пошкоджена. Для цього підшукайте дерев'яний брусок таких же розмірів. Вставну частину потрібно вклеїти в старе гніздо і почекати добу, щоб вона добре закріпилася. До цієї частини необхідно прісверліть з'єднують деталі. Їх краще по можливості теж замінити на нові, так буде надійніше.

 


Якщо ви хочете відреставрувати старі меблі, то потрібно в першу чергу демонтувати ті частини, які можна пошкодити в процесі: дзеркала, скляні полиці і подібне.

 


Наступний крок - закладення тріщин. Невеликі тріщини рекомендують закладати складом виготовленим з крейди, оліфи і клею. Тріщини побільше треба закласти вставками з струганого шпону або масивної деревини. Теж слід зробити, якщо пошкоджені облицювальні поверхні. Місця вставок потрібно зачистити подвійним рубанком або стамескою.

 


Якщо меблі пошкоджена через підвищеної вологості - її потрібно перш за все розібрати й висушити. Для того, щоб зберегти розміри деталей при складанні цих елементів, краще використовувати тоненькі планки як додатковий кріплення.

 


Якщо грубих пошкоджень на ваших меблів немає, але виглядає вона старої, то можна її злегка декорувати і оживити. Але тут вже все залежить від ваших можливостей і фантазії.

снять апартаменты Москва

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (26.09.2012)
Просмотров: 3232 | Рейтинг: 5.0/1