Главная » Статьи » Каталог статей

Основні етапи ремонту будинку

Основні етапи ремонту будинкуБільшість людей хоч раз в десять років намагаються оновлювати свій будинок, усувати неполадки, лагодити неполадки, міняти обстановку, у відповідності з новим баченням затишку або із сучасними стандартами. В незалежності від того, який ремонт затівається, косметичний або капітальний, весь будинок, як правило, перетворюється на будівельний майданчик. Кожен хоче перенести цей клопіткий період легко і швидко.
Починати слід з заміни даху, адже якщо у вас тече основне - дах, подальші роботи по ремонту просто безглузді.

Самим основним етапом внутрішніх ремонтних робіт, мабуть, є заміна каналізаційних і водопровідних труб, особливо, коли мова йде про старому будинку, де труби настільки засмічені та іржаві, що насилу можуть пропускати воду і дуже часто забиваються. Найкращим варіантом буде замінити їх пластиковими трубами, адже рядків їх експлуатації становить півстоліття.

Другий дуже важливий комунікаційний ремонтний момент - це грамотна організація системи опалення. Можна її доповнити одним з видів автономного опалення, приміром, піччю на вугіллі. Цей варіант більш дешевий, ніж використання електрокамінів, і не залежить від електрики. Тому, на випадок вимкнення світла, буде запасний альтернативне джерело обігріву.

Далі слід подбати про належне електроживленні, тим паче, що зараз дуже часто відбуваються перепади напруги. Найкращим варіантом для захисту побутової техніки вдома є стабілізатори.

Наступний етап капітального ремонту - внутрішні оздоблювальні роботи: зміна або поліпшення структури стелі, а також стін; зміна плитки у ванній, а також на кухні; зміна дверей, вікон, і, нарешті, зміна підлогових покриттів. Краще за все слідувати раніше складеним планом і орієнтуватися на бажаний кінцевий результат. Тобто стиль і зовнішній вигляд інтер'єру слід змоделювати заздалегідь, щоб не виявилося так, заготовлені заздалегідь класичні двері не підійшли до стін аля хай-тек.
Нарешті, все зроблено згідно з планом.

Тепер будинок залишилося заповнити меблями та елементами декору. Обстановку потрібно так підібрати, щоб простір був не тільки красивим, але і затишним, практичним, а головне функціональним. Не слід захоплюватися декораціями, які не тільки будуть марними в побуті, а значить віднімати простір для чогось раціонально необхідного, але і навіть заважати в повсякденному житті, наприклад ваза, що стоїть на проході.

Купить строительные леса в Киеве

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (25.09.2012)
Просмотров: 2395 | Рейтинг: 0.0/0