Главная » Статьи » Школа ремонта

Глибока чистка килимового покриття.

Глибока чистка килимового покриття.Глибока чистка килимового покриття проводиться тоді, коли велика частина килимового покриття забруднена, а регулярної та проміжної чищенням неможливо усунути накопичилися загальні забруднення. Наприклад, місця, по яких постійно ходять, відрізняються від зон з малим навантаженням, нагромадилися плями і локальні забруднення, загальний вигляд покриття втратив свіжість. За допомогою глибокого чищення досягається повне усунення бруду, і килимове покриття здобуває первинний зовнішній вигляд.


Існують наступні способи глибокого чищення:

    
Чищення рідкими шампунями;
    
Чищення спеціальними реагентами;
    
Чищення гарячою водою.

Чищення рідкими шампунями проводиться за допомогою спеціальних концентрованих, сильно що з піною шампунів, які мають високі сорбційні характеристики. Дуже часто шампуні містять у своєму складі спеціальні просочення, що дозволяють зменшити забруднення після чищення. Шампунь розводиться в певній кількості води і втирається у ворс килимового покриття за допомогою губки або щітки. Найкращі результати досягаються при використанні спеціальної машини для чищення з електричним приводом і обертовими щітками. Використання такої машини особливо виправдано при очищенні великих приміщень. Шампуні, при правильному розведенні водою, дають піну невеликої вологості. Тим не менш, існує небезпека перезволоження килимового покриття. Це може призвести до деформації, особливо вільно покладених (не наклеєних або не розтягнутих) килимових покриттів.


Чищення спеціальними реагентами здійснюється професійними бригадами з використанням промислового обладнання для чищення килимових покриттів. Реагенти містять у своєму складі чистячі засоби, засоби для виведення плям, розчинники для комплексного очищення. Після проведення очищення додатково наносяться спеціальні просочення, що блокують забруднення волокна. Застосування "Скочгард 3М" додає покриттю водовідштовхувальні властивості, дозволяє легше виводити з волокна плями і побутові забруднення. Крім того, використання просочення зменшує ефект статичності. Напруга поля статичної електрики на обробленому килимовому покритті менше, ніж на необробленому.


Чищення гарячою водою використовується для комерційних килимових покриттів, якщо є можливість подальшої сушки. При використанні даного методу гаряча вода проникає глибоко в волокно, розчиняючи бруд. Температура води повинна бути в межах 40-60 ° С, а тиск води 125-150 Па. Після обробки гарячою водою проводиться негайна очищення пилососом, видаляють воду і зважені частинки бруду з килимового покриття. Для більшої ефективності рекомендується не використовувати пральний порошок, який часто з самими благими побажаннями додають у воду. Справа в тому, що на частинках порошку, особливо на масляній основі, накопичується бруд. Ці частинки мають бути обов'язково видалені з покриття, для чого потрібне застосування потужних промислових пилососів і дуже трудомісткою ретельного очищення. Якщо вбереться занадто багато води, то такий натуральний ковролін може "сісти" або на ньому з'являться непривабливі розлучення. Знавці радять: якщо вам потрібно почистити миючим пилососом, то краще робити це не з окремим (забрудненим) ділянкою, а чистити відразу все покриття. Крім того, вода має шкідливу звичку помалу розчиняти силікатний клей основи. Це загрожує тим, що ви змиєте антистатичне покриття. Тому фахівці рекомендують проводити вологе чищення не частіше одного разу на місяць.


При проведенні глибокої чистки самостійно, слід мати на увазі, що до покриттів на основі з натурального джуту застосування миючого пилососа є небажаним. В інших випадках використання миючого пилососа воду необхідно прибирати дуже ретельно. Ворс середньо-і довговорсові покриттів провітрюється погано, і після прибирання може залишитися відчуття вогкості.

ипотека Кабардино-Балкарская республика

Дивіться також:

Категория: Школа ремонта | Добавил: Csaba (07.09.2012)
Просмотров: 2397 | Рейтинг: 0.0/0