Главная » Статьи » Школа ремонта

Готуємо поверхню під штукатурку

Готуємо поверхню під штукатуркуЗавжди потрібно підготувати поверхню перед використанням штукатурного розчину. Йдеться про очищення бруду і пилу, створенні шорсткої поверхні. Вкрай важливо приділити підготовці поверхні до роботи під відколотий, або обвалилася штукатуркою. У такій роботі застосовують троянки, зубчатку і бучарду.
Бетонні, кам'яні і цегельні поверхні сильно чистимо, вибираючи шви, глибиною не менше 1 см. При малій нерівності створюємо насічку глибиною штриха близько 3-5 мм, зазначеними вище інструментами так, щоб на одному квадратному метрі поверхні було більше ніж 1000 штрихів. Очищення пилу і бруду робиться за допомогою залізної щітки. На дерево штукатурка не накладається просто так, потрібно зробити дещо які додаткові дії. Для продовження штукатурення на дерев'яні поверхні набиваємо дрань або сітку з дроту. Дранню називаються тріски довгою 1-2 см. Перед набиванням драні, її розбирають на дві частини: простильную (поганої якості, товщина скіпки не менше 3 мм) і вихідну (рівну, товщиною 3-4мм і має ширину 12-15 мм).
Прикріплення драні робиться таким чином: у першу чергу прикріплюються простильную ряди під кутом в 45 градусів до підлоги, потім на них кріпиться вихідна дрань. Її кут теж повинен бути дорівнює 45. Відстань між простильную рядами, на стінах має бути 45х45 мм, а на стелях - 40х40 мм. Для вихідних рядів відстань один від одного 40 мм на стін ах і 30 мм на стелях.
Спочатку прикріплюємо простильную дрань, злегка прибиваючи її цвяхами, не слід забивати цвяхи сильно, інакше потім їх буде неможливо витягнути. Для стін набиваємо 1-2 ряди простильной драні, на стелі-по всій поверхні.
Потім на простильную дрань прикріплюємо вихідну, прибиваючи її по кінцях. Один з двох цвяхів вбиваємо під кутом 45 градусів, кінчиком до кінця драні для натягування. Потім прибиваємо проміжні цвяхи на кожну третю простильную дрань на стінах. Для стелі ж це має здійснюватися через 1-2 скіпки. Кінчики драні з'єднуємо з зазором не більше 2-3 мм, але не накладаємо одного на одного. Під час роботи з дранню, її накладають на поверхню правою рукою, лівою ж тримають цвях, притискаючи таким чином дрань. Зазвичай роблять два удари молотком: перший - несильний, наживляють цвях, другий - завершальний, повністю забиваючи його (не забудьте прибрати руку).
Під час роботи всі цвяхи з простильной драні витягуємо, забиваючи їх у вихідну дрань.
Все частіше замість драні використовують плетені залізну сітку або зроблену з тканини, що має ширину отворів від 10х10 мм до 40х40 мм. Вибирайте плетену сітку, вона має достатню шорсткість, на відміну від тканинної.
Для роботи сітку розрізаємо на шматки потрібної величини, міцно натягуючи і прикріплюючи за допомогою цвяхів довжиною 80-100 мм, маємо їх у шаховому порядку через кожні 100 мм; залишаємо довжину цвяха приблизно 10-15 мм і загинаємо, таким чином притискаючи сітку. Таким способом прикріплюють сітку як на стіни, так і на стелі.

http://energyforhome.ru/

Дивіться також:

Категория: Школа ремонта | Добавил: Csaba (25.07.2012)
Просмотров: 2356 | Рейтинг: 0.0/0