Главная » Статьи » Каталог статей

Зберігання будматеріалів в умовах низьких температур
будматеріал


Зима як зазвичай прийшла несподівано і під впливом низьких температур заморозились практично всі будівельні процеси. Але в будівельній справі важливо не тільки вчасно зупинитися, не чекаючи температур замерзання води на льоту, але і правильно зберегти набуті раніше будівельні матеріали.

 


Цегла - в принципі, цей матеріал не боїться ні вологи ні холоду, але фахівці радять його прикрити плівкою, щоб уберегти від намокання в період відлиги. Не встигли накрити до снігів - нічого страшного, стежте тільки за тим щоб він не сильно затікав і між рядами були вентиляційні щілини.

 


Газобетон - ось де проблемний матеріал по відношенню до вологи і морозів. Цей будівельний матеріал подібно губці вбирає атмосферну вологу. За даними фахівців газобетон зберігається на складі має залишкову вологість яка повинна йти з нього на протязі ще двох років, що буде з ним якщо його брость на вулиці під сніг і мороз, я думаю розповідати не варто, бо нічого доброго з цього не буде. Найкраще зберігати газобетон в стрейчхудах (затягнутими пакувальної заводський плівкою), та ще й в сухому місці, бажано закритий навіс або гараж або склад.

 


Термоблоки (блоки з пінополістиролу) - легко перезимують на вулиці, бажано їх по можливості скласти на піддоні, щоб вони не опинилися після відлиги в калюжі. До того ж особливість цього матеріалу в тому, що він може піти в справу як тільки температура наблизиться до нуля.

 


Дерево - Сухе дерево морозів не боїться і головна ваша задача уберегти його від намокання. Вологі дошки під впливом низьких температур може повести, вони стають крихкими і розтріскуються. Сухе дерево і лісопиломатеріали не обов'язково ховати в ангар або гараж, досить укласти матеріали так щоб зберігалися вентиляційні щілини і прикрити зверху плівкою або руберойдом. Вологе бажано прибрати подалі від морозів, але зберегти режим вентиляції.

 


Теплоізоляція - щоб там не говорили виробники і фанати пінополістиролу, але будь теплоізоляційний матеріал найкраще подалі прибрати від вологи. Мороза то ці матеріали не бояться, а ось після намокання стають практично не придатними, тому як не виконують своїх теплоізоляційних функцій. Особливо це важливо для базальтової і скловати. Пінополістирол практично не вбирає вологу, але і його залишати під мокрим снігом, дощем або в калюжах після відлиги не варто.

 


Покрівельні матеріали - листів металочерепиці, профнастилу - нічого не трапиться від вологи і морозу, Головне щоб вони спочатку не були пошкоджені. Тому як псування листа може початися навіть з самої дрібної подряпини на полімерному покритті. Бітумна черепиця також не особливо боїться вологи і морозів, але для зручності використання в подальшому краще її не роздруковувати. Шифер і черепиця, спокійно перезимують під відкритим небом, головне організувати їм хорошу охорону, тому як за таким матеріалом дуже скоро можуть прийти «нові господарі».

 


Плівки та мембрани - якщо після настання морозів ці матеріали не планується розгортати-згортати і всіляко використовувати, то вони спокійно перележат до потепління. Пам'ятайте, що багато полімерні матеріали можуть ставати особливо крихкими при мінусовій температурі.

 


Скло - головне вберегти від затікання води між листами. Досить скласти скло під навіс або добре вкрити.

 


Фарби, лаки, розчинники - ці матеріали не варто зберігати при мінусовій температурі інакше вони можуть стати не придатними для використання. Найкраще прибрати їх в гараж або в інше утеплене приміщення.

 


Сухі суміші та розчини - більшість розчинів при мінусовій температурі стають непридатними до застосування, є деякі модифікатори дозволяють використовувати розчини при -5 º С. Але при температурі нижче зазначеної виробником краще не ризикувати і не працювати з розчинами.

Зберігання сухих будівельних сумішей повинно відбуватися в сухих приміщеннях. Найкраще скласти їх в закритий ангар або на склад, щоб виключити усіляке попадання вологи.

 


Металовироби, арматура - цим виробам мороз дарма, а от волога може за одну зиму значно зіпсувати вам заготовки, тому такі матеріали краще всього грунтовно укрити, захистити від вологи з усіх боків і можна зі спокійною душею залишати на вулиці до весни.

Описание профнастил в запорожье цена у нас.

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (26.09.2012)
Просмотров: 2339 | Рейтинг: 0.0/0