Главная » Статьи » Каталог статей

Майстер-клас «Головний світло»

 

 

Планування і організація висвітлення в будинку

 

 

 Головний світло


Перш ніж приступати до ремонту будинку варто взяти кілька аркушів паперу перенести на них план квартири або будинку, позначити всі предмети інтер'єру і згідно з отриманою картинки розмістити освітлювальні прилади.

 


Крок 1

Добре подумайте і дайте відповідь на наступні питання:

     
В якій з кімнат яке світло буде переважніше - розсіяний або спрямований. В залежності від функціонального призначення кімнати, ваші вимоги вельми закономірно будуть відрізнятися.

     
Яка задача світла? Хочете ви збільшити або зменшити приміщення?

     
Як багато сонячного (денного) світла проникає в кімнату?

     
Визначте важливі функціональні зони у кожній кімнаті.

 


Крок 2

Візьміть чисту копію плану квартири або будинку, бажано на великому аркуші, щоб позначення та коментарі були зрозумілі і вам і іншим людям. Відзначте на цьому плані основні лінії стелі.

Спочатку на плані відзначте всі світильники і люстри. Не забувайте також вказати місце розташування софітів вбудованих в шафи і комори.

Іншими позначеннями відзначте настінні світильники, бра.

Згідно получившейся схемою відзначте точки підключення світильників, а також розміщення вмикача на стіні. Точки освітлення пунктирною лінією з'єднайте з вмикачами.

Вкажіть бажану висоту розміщення вмикачів і настінних приладів освітлення. Пам'ятайте що розташування в основному обчислюється згідно середнього зросту всіх членів сім'ї. Завдання розташувати вмикач так, щоб до нього не довелося тягнутися або нагинатися.

 

 

 Майстер-клас «Головний світло»


Крок 3.

Плануємо розетки. Вспомніет всі заплановані побутові прилади, які потребують підключення до електромережі. Також в цей список внесіть всі телефони, домофони та інші пристрої слабкострумової мережі. У цьому ж списку відзначте необхідність підключення антени, або інтрнет-кабелю.

На розетках економити ніяк не варто. В ідеалі в квартирі має бути стільки ж розеток стільки і побутових приладів (стаціонарних і мобільних) + 2.

Ваше головне завдання спланувати розміщення розеток саме там де вони необхідні.

 


Крок 4.

Буде потрібно новий чистий план квартири на якому буде відзначений план розміщення меблів. Згідно з тим як і де у вас розставлена ​​меблі і буде розміщена побутова техніка відзначте розташування розеток а також виходів для інтернет-кабелю, телефонного шнура, антени і ін

Вкажіть висоту розміщення розетки від підлоги. В середньому зараз стандартно розміщують розетки на висоті 35 см від підлоги. Але от розетки для оргтехніки і настільних приладів можуть бути розташовані якраз над столом (близько 100 см). На такій же висоті розміщуються і кухонні розетки. Розетки для підвісної телевізора можуть бути ще вище і ховатися прямо за екраном. Не забудьте передбачити розетки для ноутбука, телефонної зарядки і т.д.

Обов'язково вкажіть розетки на які потрібно захист від вологи або від дітей.

Крок 5.

На окремому аркуші розмістіть обидві схеми позначивши різні позначки різним кольором або символами. Це допоможе вам звірити де натовп збігається розташування розеток і вмикачів. Що дозволить розмістити їх на одній планці, а не руйнувати всю стіну.

 


Крок 6.

Готовий план бажано показати фахівцеві і обговорити з ним ключові питання. Пам'ятайте, що дилетантський підхід до електрики чреватий дуже серйозними наслідками. Завдання фахівця підказати також розміщення точок з необхідним обладнанням.

 


Крок 7.

Затверджений з фахівцем план можна перенести на реальні стіни до обробки або на чорнову обробку. Для того щоб переконатися, що всі прилади розміщені правильно і всім домочадцям буде зручно ними користуватися.

 


Далі вже справа техніки і фахівців.

Приємного Вам ремонту!

фотообои детские снежная королева

 

 


Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (26.09.2012)
Просмотров: 3421 | Рейтинг: 0.0/0