Главная » Статьи » Каталог статей

Підготовка стелі до ремонту.

Підготовка стелі до ремонту.Для того, щоб ремонт стелі не довелося проводити щорічно, а то й частіше, перед тим, як приступити до оздоблювальних робіт зі стелею і його декорування, необхідно приділити належну увагу підготовчих робіт. В принципі, ремонт стелі краще всього проводити одночасно з ремонтом стін, а також до моменту ремонту підлоги. Спочатку необхідно провести повне очищення стелі від старого покриття. Побілка легко змивається водою, водоемульсійні покриття знімається за допомогою перфоратора. Крім того, на сьогоднішній момент існує велика кількість спеціальних змивів, використовуючи які можна з легкістю зняти навіть стару фарбу зі стелі. Обов'язково необхідно провести огляд стелі на наявність грибка. Якщо раптом грибок виявиться на стелі, не залежно від його розміру, від нього необхідно обов'язково позбудеться. Для видалення грибка можна скористатися і мідним купоросом, проте його ще доведеться пошукати, на відміну від сучасних засобів від грибка, широко представлених на сучасному будівельному ринку. Після видалення грибка, можна також вдатися до додаткових добавкам, використовуючи які, можна убезпечити себе від появи грибка в подальшому.


Після проведення таких підготовчих робіт, необхідно перевірити горизонтальність стелі, що легко зробити, використовуючи навіс. Якщо з'ясується, що стеля досить нерівний і перепади на всій площі стелі значні, доведеться вдатися до шпатлевочним робіт. Якщо стеля щодо рівний, можна приступати до закладення швів в перекриттях. Шви можна закрити за допомогою цементно-піщаного розчину або ж використовуючи серпянку. Серпянка клеїться смугами прямо на відкриті шви за допомогою клею ПВА. Після цього шви повинні просохнути не менше двох годин. Після закладення швів, можна приступити до грунтування стелі. Грунтовка наноситься на стелю для повної просочення бетону, як для вирівнювання поверхні, так і для того щоб надалі зі стелі нічого не сипалося. Грунтується стелю, як правило, валиком, а сам тип грунтовки підбирається в залежності від самої стелі.


Після цього можна приступати до шпаклівці стелі. Від якості шпаклівки залежить весь зовнішній вигляд стелі, тому саму шпаклівку слід підбирати з особливою ретельністю, враховуючи особливості приміщення. На сьогоднішній день існують спеціальні шпаклівки для робіт внутрішніх, зовнішніх, а також для робіт у вологих приміщеннях. Як правило, шпаклівка наноситься в декілька етапів, тому після нанесення чорнового шару шпаклівки, щоб уникнути виникнення тріщин на стелі, на невисохлу ще повністю шпаклівку наносять серпянку, яка виконує функцію армуючої сітки. Після цього наносять вже фінішну шпаклівку, яка є дрібнозернистою і приховує всі найдрібніші шорсткості. Після повного висихання шпаклівки, стелю необхідно зашкурить за допомогою звичайної наждачного паперу. Після всіх цих робіт можна приступати до остаточної обробки стелі - фарбування, побілки, або обклеювання шпалерами.

аренда однокомнатных квартир улица Революции Новосибирск

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (30.07.2012)
Просмотров: 2550 | Рейтинг: 0.0/0