Раковина! Скільки ж разів ми всі їй кланяємося вранці, ввечері і вдень, коли хочемо привести себе в порядок, як ми її чистимо і моєму, які стаканчики і мильниці підбираємо ... Але блискуча капрізніци не така сильна духом, як здається незважаючи на запевнення виробників: кілька років процедур перед дзеркалом у раковини, і вона темніє, тріскається від впав бульбашки, засмічується і гидливо вертить зламаним змішувачем, як носом.
Висновок простий: раковині потрібна заміна. Сьогодні найчастіше вибирають раковини, які кріпляться до стіни, іноді ближче до ванни, щоб заощадити пару сантиметрів в крихітному приміщенні.
Перед початком ремонту у ванній кімнаті розмітьте стіну і розрахуйте висоту, на якій буде перебувати нова раковина. Врахуйте інтереси всієї родини, якщо у вас є діти або живе літня мама, яка не зможе тягнутися щоранку до раковини, розрахованої на ваш двометровий зріст. Оптимальним рішенням стає кріплення раковини на висоті 85 см - саме тут і проведіть лінію. Прикладіть раковину до стіни і відзначте розташування кріпильних отворів, які потім просвердлите. Якщо будете свердлити плитку, то відключіть режим перфорації. Коли подолаєте товщину плитки, то перфорацію включіть знову для свердління на глибині. В отвори вбийте дюбелі.
Тепер потрібно змонтувати змішувач. Прикріпіть до водопроводу шланги, а потім приєднайте змішувач до умивальника за допомогою скоби, яка йде в комплекті. Не забувайте про всі прокладках, щоб не витирати калюжі в ванній кімнаті.
Прикрутіть через прокладочні шайби раковину до стіни, не сильно натискаючи на гайковий ключ, щоб не тріснула новинка. Тепер монтуємо сифон. Грати зливу прикріпіть до раковини і затягніть болт. В отвір каналізаційної труби вставте ущільнювач у вигляді гумового кільця (чекан), а в нього - сифонную відвідну трубку. Попередньо промажте з'єднання герметиком. Включайте воду і милуйтеся результатом!
магистральный фильтр для воды, ff в москве.
|