Главная » Статьи » Каталог статей

Виконання циклювання і інші паркетні роботи

 

На протязі багатьох років людина намагається імітувати дерев'яні покриття. В результаті, цих спроб, з'явилося дуже багато штучних матеріалів, які імітують натуральне дерево. Однак імітація так і залишається лише подобою, натурального продукта.Конечно ж, вони, все використовуються в будівництві і, навіть, є популярними, але ніякий штучний матеріал, не замінить паркету, з натуральної деревини. Цей матеріал пройшов випробування часом і досі залишається найкращим матеріалом, для підлогових покриттів. Жоден з штучних матеріалів не зрівняється по терміну служби з натуральним паркетом. При правильній технології укладання і належному догляді, цей матеріал буде служити не один десяток років.

Якість підлог, виконаних з натурального паркету, безпосередньо залежить від того, як будуть виконуватися паркетні роботи. Для правильного монтажу, паркетних підлог, необхідно правильно дотримувати температурний режим у приміщенні, в якому виробляються паркетні роботи. Справа в тому, що дерево є гігроскопічним матеріалом, і при зміні вологості, відбуваються зміни в геометричних розмірах паркету. У разі укладання паркету на цементну стяжку, її треба як слід просушити. В іншому випадку зайва волога, яка міститься в стяжці, буде вбиратися в паркет. Якщо паркет укладається на дерев'яну підготовку, або на фанеру або ДСП, «чорний» підлогу повинен бути надійно закріплений до підстави, і не створювати скрипів. Укладання паркету на бетонну стяжку, вкрай не бажана. Коефіцієнт розширення бетону і дерева різний, тому неминучі тріщини. Пиріг паркетного покриття повинен виглядати так: «гідроізоляція-фанера-клей-паркет». Фанера кріпиться до бетонної підлоги за допомогою дюбелів і бітумної мастики, яка грає роль додаткової гідроізоляції.

Укладання пакетних підлог вважається досить трудомістким процесом. Особливо якщо мова йде про штучному паркеті або художньому. Процес вимагає суворого дотримання послідовності робіт. Після укладання паркету, йому дають відстоятися протягом 2-3 тижнів. За цей час висихає клей, паркет набирає вологість, яка зрівнюється з вологістю приміщення. Після, цього, слід циклювання паркету. Дана операція проводиться декілька разів. Для досягнення кращого ефекту, рекомендується, проводити циклювання не менше трьох разів. Для циклювання паркету використовують паркетні шліфувальні машини, які можуть бути барабанного типу і плоскошліфувальні. Першу шліфовку слід проводити з використанням абразиву, який має зернистість 40-60 одиниць. Шліфування проводиться під кутом 45 градусів по відношенню до основного малюнку паркету. Другий раз, паркет, шліфується шкіркою з зернистістю 80-100 одиниць. Третій раз вибирають шкурку із зернистістю 120-140 одиниць. Другий і третій раз шліфовка проводиться паралельно основному малюнку паркету. Після кожної шліфовки паркет очищають, від пилу, за допомогою вологої ганчірки. Після проведення другої шліфування паркетні підлоги необхідно прошпаклювати. Шпаклівка по дереву повинна підбиратися під колір підлоги. Після висихання шпаклівки проводиться чистова шліфування.

Після того, як паркетні підлоги пройшли процедуру циклювання, можна приступати до лакофарбового покриття. Паркет, зазвичай покривають спеціальним паркетним лаком. Але можна вибрати і інші покриття, зокрема паркетне масло. Будь-яке покриття повинне наноситися в кілька шарів. Після кожного шару паркет потрібно злегка ошкуріть дрібнозернистим наждачним папером. Це робиться для видалення ворсу, який піднімає лак при висиханні. При дотриманні технології, паркет, буде довго радувати око своєю неповторною текстурою.

проблемы Helix

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (10.02.2013)
Просмотров: 2843 | Рейтинг: 2.0/1