Главная » Статьи » Каталог статей

Чому пітніють пластикові вікна?

 

 

 

Облагороджування вікон стало масовою необхідністю, оскільки старі дерев'яні вікна стають бездарними, людям вже набридло постійне утеплення дерев'яних вікон перед кожним зимовим періодом, а самим доступним і прийнятним варіантом на сьогоднішній день стали пластикові вікна, які і коштують порівняно недорого, та й якість мають високе.

Неважливо, затіяли ви повний ремонт у квартирі або вирішили поміняти одні лише вікна, в майбутньому ви все одно можете зіткнутися з таким явищем, як «запотівання» пластикових вікон, тобто поява на них конденсату.

Найчастіше вікна «потіють» в холодну реям року (найчастіше взимку), як правило, зранку. В результаті ви помічаєте краплі води не тільки на самому вікні, але і на підвіконні, оскільки вода поступово стікає вниз.

Зовнішній вигляд запітнілого вікна

Найбільше скупчення конденсату спостерігається внизу вікна, і «запотівання» поширюється вгору по вікну з якимсь акцентом на краю. Запітніння - це велика кількість дрібних крапель води, які з часом з'єднуються і перетворюються на великі краплі, які під своєю вагою скочуються вниз по поверхні вікна. В результаті ви отримуєте невелику калюжку води на підвіконні.

Хто винен?

Перше звинувачення, яке приходить на думку володарям «потіють» вікон, стосується безпосередньо виробників. Вони дзвонять в їх офіси і починають звинувачувати в неякісному товарі, у високих цінах, невідповідних дійсності і на всі спроби пояснити справжню природу даного явища, мешканці лише ще більше зляться.

Але ж виробники лише в 2-5% випадках дійсно винні в тому, що на вікнах з'являється конденсат. У що залишилися 95-98% випадків винні самі люди, коли вони не знають, як встановити вікна ПВХ своїми руками і роблять це з порушенням всіх технологічних правил.

Буває, звичайно, що самі ремонтні бригади встановлюють вікна неправильно, але це вже говорить про і недосвідченість чи некомпетентності. Існують і інші фактори, які стають причиною появи конденсату на вікнах:

- Сторона склопакета, що знаходиться в кімнаті, холодна;
- В приміщенні велика вологість;
- Широке підвіконня (вікно повинно обдуватися теплим повітрям, що піднімається від батареї, а якщо глибина підвіконня занадто велика, то циркуляція повітря порушується і скло перестає обігріватися, відповідно, його температура знижується і з'являється конденсат);
- Однокамерний склопакет (він не є енергозберігаючим, тому проблема саме в склопакеті, а не в самому вікні), особливо на кухні - у приміщенні, де постійно працює плита, гріється чайник, рекомендують вікна як мінімум з 2-камерними склопакетами;
-Погана робота вентиляції, коли решітки забиваються пилом і не можуть всмоктувати достатню кількість вологого повітря;
- Недостатнє провітрювання (для того, щоб вікна не потіли, потрібно щодня провітрювати кімнату як мінімум протягом 10 хвилин, можна і на мікропровітрювання);
- Багато квітів на підвіконні, які, безсумнівно, виділяють вологу, що залишається на вікні.

Ipad в Калининграде планшеты ipad из рук в руки Калининград.

 

 

 


Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (10.02.2013)
Просмотров: 3355 | Рейтинг: 0.0/0