Класичний варіант арки зробити нескладно. Якщо ви зрозумієте принцип її створення, то згодом, зможете самостійно вносити доповнення і різноманітності в її дизайн. Для будівництва арки можна використовувати будь-який варіант гіпсокартону. Якщо арка буде робитися в бетонній стіні або цегляною, то зручніше працювати стельовим гіпсокартоном, так як він тонше. На початку роботи в отворі встановлюють металевий каркас прямокутної форми. Відстань між профілями, встановленими вертикально, це діаметр окружності майбутньої арки. Висота арки також буде дорівнює радіусу. Тепер беремо підходящий шматок гіпсокартону і вирізаємо необхідний півколо. Нам знадобиться дві однакових деталі. Укладаємо гіпсокартон на підлогу, знаходимо центр візуального кола.
Відзначаємо його цвяхом або шурупом. Тепер до нього прив'язуємо шнур необхідної довжини, із закріпленим на іншому кінці олівцем. Викреслює півколо. Замість шнура можна скористатися мідним дротом. Тонка і м'яка дріт не розтягується і завдяки цьому, окружність виходить боле чіткою. Проводимо ножем по наведеної лінії. Тепер зайве прибираємо, використовуючи ножівку і ніж. Якщо при вирізанні лопнув лист, не турбуйтеся, його можна встановить і в такому вигляді, головне, щоб збереглися пропорції.
Заготовки встановлюємо з обох сторін каркаса. Контролюємо процес установки рівнем. Тепер вставимо в отриманий отвір профіль, з розрізаними до підстави, через рівні проміжки (5 см), боковинами. Це дозволить вільно його згинати. Кріпимо профіль на шурупах. Внутрішню частину дуги простіше закрити частинами. Для цього вирізаємо смугу гіпсокартону не більше 40 см і з одного боку надрізаємо її, з інтервалом 5 см. Тепер надломлюється край і кріпимо до внутрішньої частини дуги. Виступаючі надлишки обрізаємо ножівкою. Тепер пора шпатлевать отриману поверхню.
ножи оптом в москве
|