Главная » Статьи » Каталог статей

Технологія порошкового фарбування

Технологія порошкового фарбуванняОсновна ідея нанесення лакофарбового покриття із застосуванням електростатичного поля високої напруги полягає в тому, що частинки з протилежними електричними зарядами притягуються один до одного.

Для нанесення порошкових фарб підходить більшість термостійких струмопровідних твердих виробів, і перш за все таких металевих об'єктів як:

- Побутова техніка
- Офісні меблі
- Садові меблі
- Автомобільні приналежності
- Профілі
- Вироби з дроту
- Фасадні елементи та інше

Порошкові фарби - вихідні продукти для отримання полімерних покриттів.
Це багатокомпонентні системи, які складаються з твердих частинок - плівкоутворюючих і розділяє їх середовища - повітря.

Випускаються порошкові фарби розрізняються за кольором (можливі всі кольори по RAL), типом плівкоутворювача (епоксидні, поліефірні, поліакрилатні, поліамідні та ін), фактурі поверхні порошкові покриття (глянцеві, матові, "муар", текстуровані, під "шкіру", " мармур "," граніт "," золото ", з ефектом" металік "," антик "і т.д.). За призначенням порошкові фарби розрізняють для зовнішніх і внутрішніх робіт, для захисту труб, для отримання хімічно стійких, антифрикційних, електроізоляційних та інших покриттів; загального і функціонального призначення.

Порошкові фарби зазвичай поставляються з заводу-виробника в поліетиленових мішках, вкладених у картонну коробку. Вага однієї упаковки 20 - 25 кг. Як правило, порошкові фарби промислового виготовлення, у яких не закінчився термін придатності, придатні для одержання покриттів без будь-якої підготовки. У тих випадках, коли були порушені умови зберігання або транспортування матеріалу, потрібно його переробка - подрібнення і просівши.
Порошкові фарби, що надходять на ділянку, повинні бути в закритому вигляді, забезпечені етикеткою, і мати технічний паспорт. Рекомендовані умови зберігання порошкових фарб: в приміщенні при плюсовій температурі не вище 27 С. Типові дефекти фарб, пов'язані з неправильним зберіганням: комкование і агрегування, хімічне старіння, зволоження понад допустиму норму.

Порошкові фарби - матеріали промислового застосування. Вони вимагають спеціального обладнання для нанесення і формують покриття, як правило, вище 100 С (в основному 160-250 С), тому придатні для фарбування виробів з термостійких матеріалів.

Технологічний процес отримання покриттів з порошкових фарб включає три основні стадії:

    
підготовка поверхні;
    
нанесення порошкової фарби
    
формування (полімеризація) покриття.

Якість покриття залежить від дотримання технологічних режимів всіх перерахованих стадій процесу. У кожному конкретному випадку, під конкретний виріб розробляється свій технологічний процес. При цьому в першу чергу, враховуються умови експлуатації виробу і конструкційний матеріал, з якого він виготовлений.
Від зазначених факторів залежить вибір способу підготовки поверхні (знежирення, фосфатування, хроматування і пр.) і типу порошкової фарби (епоксидна, поліефірна, поліуретанова та ін.)

Від зазначених факторів залежить вибір способу підготовки поверхні (знежирення, фосфатування, хроматування і пр.) і типу порошкової фарби (епоксидна, поліефірна, поліуретанова та ін.)

Лінія для нанесення порошкових фарб (покриттів) за допомогою розпилювання порошкової фарби в електростатичному полі високої напруги зазвичай складається з:
1. Багатоступінчастої системи попередньої обробки поверхні,
2. Сушильної камери для видалення адгезійної води
3. Камери нанесення покриття
4. Камери полімеризації порошкової фарби
5. Транспортної системи.

Для невеликих партій виробів або ж при роботі зі спеціальними фарбами часто можна обійтися однією невеликою камерою для нанесення порошкової фарби вручну, яка з урахуванням вартості може бути розміщена в будь виробничої майстерні.

Пневмоинструмент днепропетровск еще здесь.

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (24.09.2012)
Просмотров: 3229 | Рейтинг: 0.0/0