Главная » Статьи » Каталог статей

Тепла підлога

тепла підлогаПро теплих підлогах сучасному споживачеві відомо давно. За роки свого розвитку, теплі підлоги стали досить популярні серед всіх верств населення, вже не будучи розкішшю, і з кожним роком кількість бажаючих встановити таку систему підігріву тільки зростає. Та й з вибором потрібної системи обігріву зараз проблем не виникне: фірми-виробники представляють теплі підлоги на будь-який смак, в залежності від Ваших побажань і фінансових можливостей.

Теплі підлоги можна використовувати як в якості основного опалення, так і для додаткового обігріву окремих приміщень. Як правило, повітря підлоговим опаленням прогрівається на досить велику висоту - 2-2,5 метра. Такий розподіл теплого повітря забезпечує найбільш сприятливі умови для мешканців квартири, адже головна профілактика простудних захворювань і запорука здоров'я в холодну пору року - це забезпечення теплом ніг людини.

Так само слід зазначити, що пристрій теплих підлог дозволяє рівномірно обігрівати простір кімнати, таким чином, не даючи з'являтися протягам. Це ще одна перевага, яким володіють теплі підлоги в порівнянні зі звичайними обігрівачами і радіаторами. Які ж ще плюси, а може і мінуси є у теплих підлог?
Пристрій теплої підлоги. Переваги та недоліки

Фахівці виділяють два основних види підлогового обігріву: за допомогою спеціальних електричних кабелів і за допомогою труб з гарячою водою.

І у кожного виду обігріву є свої плюси і свої мінуси.

Тепла підлога, пристрій якого представляє собою металопластикові труби, по яких тече гаряча вода, досить економічне придбання. Гаряча вода надходить у металопластикові труби з колектора за допомогою спеціального насоса. Переваги такого виду обігріву - це, як вже було сказано, економія. У порівнянні з електричним обігрівом, водяний дозволяє економити до 60% енергії, особливо така економія цінна при обігріві великих площ заміських котеджів. Плюс до всього, що добре зарекомендували себе матеріали, з яких виготовляються труби, збільшують довговічність і надійність подібної системи обігріву.

На відміну від електричних теплих підлог, водяні підлоги дають можливість вибору серед широкого спектру підлогових покриттів.

Серед недоліків водяної теплої підлоги виділяють необхідність придбання та встановлення спеціального циркуляційного насоса, без якого неможлива регулювання температури. Крім того, тиск в загальній системі водопостачання може впасти. А установка водяної теплої підлоги в багатоквартирних будинках загрожує серйозними порушеннями в циркуляції опалення, через що інші мешканці можуть залишитися без тепла. Тому метапол використовують, перш за все, в приватних заміських будинках, де є можливість використовувати автономне опалення.

Обігрів за допомогою електричного кабелю дозволяє монтувати теплі підлоги в будь-якому приміщенні, без установки додаткового обладнання. Електричні теплі підлоги оснащені регулятором температури, що дозволяє контролювати оптимальний температурний режим у приміщенні, а також економити електроенергію, зменшуючи потужність в залежності від температури обігріву і відключати електрообігрів у разі збоїв в мережі.

Недоліком електричної системи підлогового обігріву є, перш за все, велика витрата електроенергії і пов'язані з цим витрати, а також можлива деформація підлогових покриттів при сильному нагріванні.
Установка теплих підлог

Є можливість провести установку теплої підлоги як і в новобудовах, в яких ще немає обробки, так і в звичайних, вже заселених багатоквартирних будинках.

Встановлення теплої підлоги проходить у декілька етапів і при правильному виконанні і наявності належного досвіду не повинна доставити труднощів.

Якщо установка теплої підлоги відбувається в хрущовці, то насамперед необхідно демонтувати стару підлогу. Після того, як стару підлогу знятий, поверхню вирівнюють за допомогою бетонної стяжки. Наступний за вирівнюванням етап включає в себе укладання теплоізоляції на отриманий рівний бетонну підлогу. Важливо, щоб на підлозі не було нерівностей і перепаду висот, а теплоізолятор був виготовлений з якісного матеріалу, наприклад поліпеноуретана або фольгаізолома.

Потім відбувається процес укладання кабелю, якщо це електричний тепла підлога або металопластикових труб, якщо підлога водяний.

Електричний кабель рівномірно укладається зигзагами по напрямних, на відстані до 20 см. один від одного. Під час укладання кабелю дуже важливо стежити за тим, щоб не виникало перегинів і будь-яких інших пошкоджень або розтягувань кабелю.

Коли кабель і терморегулятор встановлені, зверху знову укладається бетонна стяжка, після чого вже можна займатися роботами, пов'язаними з підлоговими покриттями.

Готовий тепла підлога не повинен виходити за межі приміщення, в якому він встановлювався, це стосується встановлення теплої підлоги у багатоквартирних будинках, де в кожній кімнаті (дитячої, спальні, кухні) повинна бути встановлена ​​своя, окрема система підлогового підігріву.

Врахуйте, що перевірити тільки що встановлений тепла підлога вам відразу не вдасться - необхідно дочекатися повного висихання бетону, а на це може піти до трьох тижнів. По закінченні цього терміну температуру при включенні системи обігріву необхідно збільшувати поступово, не більш 5 ° С в день.

При виборі підлогового покриття необхідно уточнювати, наскільки цей матеріал сумісний з теплою підлогою і до яку максимальну температуру витримує дане покриття. У загальних випадках температура підлоги не повинна перевищувати 27 ° С, але існують більш примхливі в цьому відношенні підлогові покриття. Наприклад, паркет, деякі види якого практично не сумісні з системою підлогового обігріву. А якщо Ви покриваєте підлогу лаком, то температура підігріву не повинна перевищувати 21 ° С. Зовсім протилежна ситуація складається, коли покриттям підлоги є ковролін. Температуру теплої підлоги в цьому випадку необхідно збільшувати в середньому на 5 ° С.

прикольные тесты по фрейду Установку теплої підлоги не виробляють в тих місцях, де буде стояти меблі, це робиться, перш за все, з метою економії коштів та електроенергії.

Полегшити процес встановлення теплої підлоги вирішили фахівці, презентували не так давно покупцеві новий ламінована підлога, в якому вже вбудована система підігріву. Встановлювати окремо систему обігріву вже не буде потрібно, настилання підлог відбувається за допомогою спеціальних замків з алюмінію, які швидко і надійно закріплюють між собою дошки. Такі підлоги можна встановлювати практично на будь-якій поверхні, а також локально.


Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (28.09.2012)
Просмотров: 3406 | Рейтинг: 0.0/0