Для правильної організації освітлення в кухні доведеться відмовитися від легких варіантів. Незалежно від розмірів вашої кухні кількість і види освітлювальних приладів треба грунтовно продумати. Невелика кухня обов'язково повинна бути обладнана світильниками загального призначення.
Для такого освітлення треба використовувати верхній рівномірно располагающийся світло. Для створення такого ефекту можна скористатися стаціонарними, рухливими, що легко обертаються у всіх напрямках, приладами. Існують такі кухні, де абсолютно немає вікон, тому для них верхнє світло буде і денним освітленням. Саме в них виникають проблеми. Тут розташовують або дуже багато зайвих світильників або навпаки, їх кількість мінімально і кухня виходить темною. Вирішити цю проблему можна зімітувавши в стелі вікно.
Створюються підвісні конструкції, з матеріалів, що пропускають світло. У просторі між конструкцією і стелею кріплять світильники. Для цього варіанту ідеально підійдуть лінійні лампи денного світла. Якщо кухня розміщується під дахом будови, то непогано було б зробити реальне вікно у стелі. Іноді кухня вимагає дуже великої кількості світла. Тоді зосереджуємо стельові лампи безпосередньо над робочими зонами. Тут можна використовувати точкові і вбудовані в карнизи, розташовані над верхнім краєм кухонних шаф світильники.
Невисокі стелі не треба перевантажувати різними лампами. Можна зробити невеликий карниз і акуратно розмістити на ньому маленькі світильники орієнтує світла. Можна над навісними шафами прикріпити, на гнучких або підвісних кронштейнах, оригінальні світильники, при цьому, не вбудовуючи їх у карниз. Додатковим джерелом світла служить підсвічування усередині шаф з напівпрозорими дверцятами. Не забувайте, що світ не повинен бити в очі, значить, здобувайте матові або молочні абажури, які будуть м'яко розсіювати світло. Стулья материал каркаса дерево купить в москве стулья деревянные в москве.
|