Функціональне зонування доречно в будь-якому приміщенні. Кількість і набір зон розрізняються і залежать від призначення кімнати, а також від способу життя мешканців будинку. Наприклад, у вітальні можуть бути окремі зони для перегляду телевізора, для рукоділля, зберігання речей, а також міні-бібліотека і домашній офіс. Кожну із зон можна виділити тим або іншим способом.
Найпростіший і найменш витратний спосіб поділу зон - це використання мобільних перегородок, або зміна кольору текстилю. Витончені ширми, фіранки, декоративні грати, прикрашені кучерявими рослинами - ось приклади мобільних перегородок. Вони не тільки функціональні, але і естетичні, так що завдяки їм можна зробити інтер'єр більш оригінальним і вишуканим.
Якщо ви хочете підкреслити різні зони за допомогою текстилю - використовуйте пледи, скатертини, накидки, серветки, штори різних кольорів в різних частинах приміщення. Звичайно, всі вони повинні гармоніювати один з одним і з іншими елементами інтер'єру.
Якщо ви вирішили зробити ремонт, то можете вибрати варіанти поскладніше - індивідуальний підбір кольору та оздоблювальних матеріалів для кожної зони. До прикладу, в просторій ванній можна зробити зони для повсякденних водних процедур, а також для розслаблення і відпочинку. Основним обробним матеріалом в обох зонах буде плитка, однак кольору плитки будуть різнитися.
Замість різко окресленої межі можна віддати перевагу плавний колірний перехід. Інший варіант - використання різних оздоблювальних матеріалів. Наприклад, якщо вітальня поєднана з кухнею, в одній частині приміщення можна використовувати паркет або ламінат, а в іншій - плитку або лінолеум.
Укладка паркетной доски на клей цена на укладку паркетной доски.
|