Ні для кого не секрет, що під кожною раковиною і ванною є спеціальна зливна труба. Вона вигнута так, що спочатку вода починає стікати вниз, потім змінює напрямок руху вгору, і нарешті, спрямовується вниз, потрапляючи в каналізацію. Вся ця хитра система називається сифоном. Цікаво, а чому не можна злити воду прямо в каналізацію, без всіх цих «зигзагів»? Хитрість винаходу в тому, що в такій конструкції вода не може повністю злитися в каналізацію через вигину, таким чином, частина води, затрималася в сифоні, утворює водну пробку, яка запобігає потраплянню неприємного запаху каналізації в житло.
Сифони бувають пляшковими, гофрованими, трубними. Сифон, виготовлений з складчастої труби, називають гофрованим. Вигин, в такому сифоні, закріплюється пластиковою стрічкою. Інші частини конструкції залишаються рухомими і їх можна згинати в будь-якому напрямку. Гофрований сифон практичний у застосуванні. Єдиний його недолік це швидко забивається зливний прохід. Пляшковий сифон це найпопулярніша жорстка конструкція, за своєю формою, нагадує пляшку. Ця модель може гарантувати вам спокій при зісковзування у слив кілець і інших цінних предметів. Втрату завжди можна буде знайти на дні «пляшки».
Для цього знадобиться тільки відкрутити нижню частину сифона. Оптимальним буде комбінований варіант. Прикріпити до пляшковий сифон гофровану трубку. Трубний сифон - це звичайна вигнута труба. Найчастіше сифони виготовляють з поліетилену або поліпропілену. Такий матеріал не гниє і не іржавіє, його не роз'їдає корозія. Для сифонів, які встановлюються на ванну, передбачено отвір переливу. У такого сифона дві труби, які з'єднуються безпосередньо перед водяним затвором. Завдяки цьому отвору вода у ванній ніколи не переллється через край.
Лучшим приобретением для постройки дома будет газобетон в Харькове от Дома Кирпича.
|