Главная » Статьи » Каталог статей

Утеплення балкона або лоджії
Самая актуальная информация заказать итальянскую мебель на сайте.
Утеплення балкона або лоджіїСтатистика - річ уперта, а вона говорить про втрати до 75% тепла з кімнати саме через балкон. Відповідно утеплення балкона зробить ваше житло більш комфортним і зменшить квитанції за оплату тепла. Крім того, утеплений балкон можна буде використовувати як ще одну повнофункціональну кімнатку круглий рік.


Великий вибір будівельних матеріалів і документації дає можливість втілити ідею з утеплення балкона в життя. Однак перед початком роботи необхідно проаналізувати всю інформацію щоб процес був максимально простим і не спричинив за собою зайвих витрат.

Отже, почнемо.
Скління балкона

Більшість фахівців рекомендують починати саме з скління балкона, так як через вікна йде до 40% корисного тепла. На ринку представлено безліч віконних систем з ПВХ, алюмінію, різних порід дерева. Найбільш популярними стали ПВХ-системи. Вони складаються з багатокамерного профілю. Для зміцнення конструкцій використовують металеві вставки. Полівінілхлоридний профіль не вимагає особливого обслуговування, довговічний. Існує безліч колірних рішень для реалізації будь-яких ідей касаемо декоративної сторони питання. Виробники гарантують збереження властивостей таких систем на протязі десятків років. Вони екологічно безпечні, ніяких шкідливих речовин не виділяють.

Вибираючи ПВХ-системи для скління балкона або лоджії, уважно поставтеся до числа порожніх камер. Їх кількість зазвичай від двох до п'яти. Чим більше камер, тим природно вікна тепліше. Деякі фірми-виробники пропонують ПВХ-вікна спеціально для балконів. Вони дозволяють зробити конструкції практично будь-якої складності. Приміщення буде більш якісно захищене від шуму і бруду.

Дерев'яні вікна найчастіше зараз роблять не з цілісного масиву дерева. Для їх виробництва використовують клеєний брус. Такі вікна менш схильні до деформацій і тріщин, більш стійкі до температурних перепадів і зміні вологості. Для додання антипожежною властивостей дерев'яні вікна просочують антипиреновими сумішами. Дерев'яні віконні системи за умови їх якісного виготовлення найдорожчі.
Існують також віконні системи з алюмінію. Їх висока теплопровідність сильно впливає на збереження тепла, тому такі вікна для скління балкона краще все-таки не використовувати.
Утеплення балкона

Крім скління балкона або лоджії необхідно провести додаткові роботи по утепленню. Потрібно зробити теплими дах, підлогу, бічні сторони і фасад. Для цих робіт дуже важливо підібрати якісні матеріали. До них пред'являються прості вимоги: стійкість до вогню, вологи, не висока теплопровідність і доступна ціна.

Часто використовують пінопласт. Пінопласт дешевий і легкий, але сильно схильний до механічних впливів, а отже недовговічний. Легкість матеріалів для утеплення дуже важлива, адже не можна сильно збільшувати навантаження на перекриття.

Якщо засоби дозволяють, то краще купити мінеральну вату. Для ізоляції від пари і вологи використовуйте фольгоізолон. Фольгоізолон не дає утворюватися конденсату, не збирає вологу, відображає ультрафіолет. Цікаво, що всього 4-5 міліметрів фольгоізолон утримують тепло аналогічно стіні в півтори цеглини. У підсумку шар утеплення балкона складе 50-200 мм в залежності від марок куплених будматеріалів та кліматичних особливостей регіону.

Для герметизації щілин використовуйте спеціальну піну. Її можна купити в будь-якому будівельному магазині.
Опалення балкона

Можливо, простого утеплення лоджії або балкона буде недостатньо і його доведеться додатково обігрівати. Будівельні норми забороняють вивід туди батарей центрального опалення. Однак дозволено робити теплі підлоги. Системи теплих підлог монтуються під стяжкою. Зверху їх можна обкласти плиткою. Найчастіше вони споживають енергію зі звичайної розетки, а регулятор температури дозволяє змінювати режими.
Альтернативою можуть стати калорифери, електрокаміни, повітродувки.

Після проведення всіх будівельних робіт не забудьте про декоративної сторони питання. Використовуйте для обробки пластикові або дерев'яні матеріали відповідні вашим смакам.


Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (24.09.2012)
Просмотров: 2535 | Рейтинг: 0.0/0