Тріщини на стелі - дуже важливий і легко усувається елемент ремонту. Давайте розглянемо деякі особливості видалення тріщин на стелі. Для того, щоб заповнювач тріщини досить стійко закріпився в ній, потрібно трохи розширити тріщину, зробивши її глибину не менше, ніж 3 мм. Для того, щоб розчин добре з'єднався з боковинами тріщини, необхідно спочатку змочити її звичайною водою, потім промазати розчином, висушити і злегка зачистити наждачкою.
Розглянемо, за допомогою яких засобів можна видалити тріщину в стелі. На сьогоднішній день існує досить багато сучасних засобів закладення тріщин, які можна без проблем придбати в будь-якому будівельному магазині. Тріщини на стелі без праці можна закрити гіпсовим розчином, замазкою з гіпсу та крейди, синтетичної пастою. Радимо Вам скористатися синтетичною пастою, тому що вона дуже довго зберігає свою еластичність і забезпечує більш краще з'єднання з стельової плитою, ніж замазка з гіпсу та крейди. Тим більше, що таку синтетичну пасту можна купити вже готову в магазині.
Ремонт тріщин на стелі можна зробити також за допомогою шпаклівки для внутрішніх робіт. Особливо добре така шпаклівка послужить в приміщеннях з великою вологістю. Шпаклівка наноситься на поверхню стелі з тріщиною шпателем. Товщина шару повинна бути не більше 4 мм. Надлишки можна зашліфувати наждачним папером. Щоб забезпечити закладення тріщин максимально результативною, після того, як шпаклівка висохне, на неї можна нанести марлю або широку серпянку.
Якщо ж на стелі великі тріщини, то краще за все закрити їх спочатку серпянкой, а потім вже на неї нанести шар штукатурки. Тут краще з ремонтом не поспішати. Після того, як штукатурка висохне, наносимо на стелю шар шпаклівки, а потім зачищаємо поверхню стелі шкіркою. Також для того, щоб усунути великі тріщини на стелі, дуже часто застосовуються бандажі з бавовняної тканини, яку спочатку перуть, пропрасовують праскою (це робиться для запобігання усадки тканини після ремонту стелі), занурюють у спеціальний клей, віджимають і приклеюють до стелі, на 2 -3 см заходячи за тріщину. Потім бандажна тканину вирівнюється за допомогою шпателя, а коли засохне - промащується шаром шпаклівки.
Видалення тріщин на стелі грає дуже важливу роль в ремонті кімнати, причому чим якісніше закладені тріщини, тим краще, тому що запобігши їх розвиток, ми запобігаємо незапланований ремонт стелі в подальшому. В ідеалі стеля повинен бути рівним, не мати ніяких тріщин, плям, міхурів, а також слідів від наждачного паперу. Всі ці недоліки помітні при денному світлі і легко переборні. Парадный холл с лестницей, гостиная с телевизионной зоной http://designth.ru/.
|