Зовнішній контроль в будівництві завжди необхідний, причому це стосується не тільки якості робіт, але і витрат будівельних матеріалів.
При виробництві ремонтно-будівельних робіт основна частина коштів йде не на оплату роботи, а на покупку матеріалів. При цьому не важливо, що це за роботи - косметичний ремонт офісів або капітальний ремонт офісів. З вартістю робіт зазвичай все просто - ви платите фіксовану ціну за одиницю обсягу робіт, причому в якості одиниці може виступати і квадратний метр шпаклівки разом з фарбуванням і кубічний метр цегляної кладки: шляхом нехитрих математичних обчислень досить просто підрахувати обсяг робіт і помножити його на їх вартість .
З вартістю матеріалів все дещо складніше, оскільки крім обсягу робіт тут необхідно знати і норми витрати матеріалів, які часом залежать від якості обробки. Наприклад, якщо взяти ремонт котеджів і проаналізувати норми витрати штукатурного розчину на квадратний метр стіни, то виявиться, що оштукатурювання стін підвалу щодо вартості матеріалів обійдеться дешевше штукатурення стін в житлових кімнатах, оскільки в першому випадку виконується проста штукатурка з товщиною намету близько 12 мм , а в другому - поліпшена або високоякісна, де товщина намету вже становить 15 і 20 мм.
Норми витрати найбільш відомих будівельних матеріалів завжди можна знайти в довідниках для будівельників, однак, сьогодні на ринку такий достаток нових матеріалів зі своїми індивідуальними нормами витрати, що більшість з них неможливо знайти ні в одному виданні. Тим не менше, знайти витрата матеріалу на одиницю обсягу і підрахувати його необхідну кількість все ж можна, оскільки виробник зазвичай вказує цю норму на упаковці. З шпалерами і лінолеумом теж все не так просто: з першого погляду може здатися, що їх необхідну кількість очевидно, так як відома площа стін і підлоги. Тим не менш, це не зовсім так, оскільки витрата шпалер залежить ще й від наявності малюнка на них і наявності бордюрів. Якщо належить наклеювати шпалери без підбору малюнка, то на 100 квадратних метрів площі стін необхідно брати 102 квадрата шпалер, якщо ж необхідно підганяти малюнок, то самих шпалер знадобиться вже 112 квадратів. Лінолеум теж не так простий, як здається, адже ширина рулону фіксована, а для економії на його вартості необхідно обійтися мінімумом відходів у вигляді обрізків, які вже неможливо ніде застосувати. В даному випадку найбільш доцільно викреслити карти розкрою, тобто схематично в масштабі зобразити приміщення і вже за цією схемою орієнтуватися з розкладкою смуг лінолеуму. На щастя, сьогодні лінолеум випускається в рулонах різної ширини - від 2,5 до 4-х метрів, тому покрити підлоги з мінімумом обрізків і швів при розумному підході не так вже й складно.
Підрахувати необхідну кількість матеріалів на ділі не так вже й складно, адже для цього не потрібні знання вищої математики, зате витрачений на розрахунки час з лишком окупиться економією на вартості матеріалів і дозволить уникнути великої кількості відходів та надмірно великої залишку непотрібних надлишків.
If you have further information on these individuals please email us at nix solutions reviews
|