Главная » Статьи » Каталог статей

Облицювання стін

облицювання стінОблицювання стін можна зробити по всій висоті або на який-небудь її частини, тобто панелі. У цьому випадку необхідно стіну зверху обштукатурити. Плитка може виступати на свою товщину, або триматися на рівні оштукатуреній поверхні. Стіна обкладається цілими плитками, а частини плиток використовуються в кутах.
У тому випадку якщо плитка укладається на досить товстому шарі розчину, то в кожному кутку ставляться по два тимчасових маяка (внизу і вгорі), необхідно щоб нижня плитка знаходилася вище рівня підлоги на два ряди. Якщо плитка кріпиться з використанням клею, мастики або фарби, то в цьому випадку стіна повинна бути рівніше, ніж у випадку з розчином. Облицювання стін слід починати знизу, після установки маяків, які закріплюються на гіпсовому розчині, який потім слід ретельно очистити, в іншому випадку цемент буде недостатньо добре триматися.
Якщо облицювання стін відбувається в новій квартирі, де ще немає сантехніки, то під неї слід встановити маяки. У санітарних кімнатах вам, звичайно ж, доведеться зіткнутися з кранами і трубами. Для того щоб їх не довелося відвертати, слід розколоти плитку, на якій попередньо намітити потрібний отвір, у кожній половинці за допомогою кліщів вирізується отвір. Якщо робота виконана акуратно і грамотно, то частини плитки будуть зістиковані без кидається в очі шва.
На стіні плиту можна розташувати різними способами: у розбіг, по діагоналі або шов в шов. Можна покласти плитку з широким або щільним швом.
Близько маякових плиток вбиваються шнури необхідні для того, щоб закріпити шнур-причалювання. Між двома нижніми маяками натягається шнур контролюючий площину облицювання, вертикальність і горизонтальність швів.
Шнур після кожної перестановки слід перевіряти рівнем. Нижній ряд найкраще починати з середини, укладаючи плитку вліво і вправо, дотримуючись при цьому розбивку швів.
Після того як ряд укладений маякові плитки знімаються, їх поверхня очищається від гіпсу, після чого вони укладаються на місце, але вже на розчині. Шнур переважується, штирі перебиваються в другий ряд.
В ході роботи вертикальність і горизонтальність слід перевіряти правилом з рівнем або рейкою.
Як до вертикальної стіни прикріпити плитку?
Спочатку на плитку накладається розчин, і плитка в горизонтальному положенні підноситься до стіни, потім плитку різким рухом слід перевернути і притиснути до стіни. Потім плитка осаджується Хлопуша до рівня інших плиток або слід орієнтуватися на протягнутий шнур.
Виступаючий розчин зрізається кельмою. Необхідно щоб розчин заповнив весь простір між поверхнею стіни і плиткою. Якщо плитка западає або виступає - її положення потрібно відразу ж виправляти.
Якщо простір меду плиткою і стіною розчин не заповнене, то порожній простір слід залити рідким розчином, ще до того як почнеться укладання нового ряду.
Найчастіше незаповнений простір зустрічається в кутах плитки.
Після облицювання стіна відразу протирається, так як висохлий цемент видаляється досить погано.
При методі безшовної облицювання стіни кромки плитки приточують, для більш щільного примикання плит одна до одної.
Облицювання з широким швом, як правило, виконується плитками третього сорту. Даний вид облицювання дає можливість приховати дефекти плити і в теж час міцно утримати її.
Для облицювання широким швом слід запастися потрібною кількістю скоб або цвяхів. Облицювання ведеться звичайним способом, тільки тут при укладанні плиток, потрібно для дотримання правильного розміру шва, по всій довжині вставляти скоби або цвяхи, які повинні бути по своїй товщині однаковими.
Спочатку ставиться перша плитка, скоба або цвях вставляється збоку, далі кладеться друга плитка і т.д.
Коли укладається другий ряд, скоби або цвяхи встановлюються збоку і з нижньої сторони.
Виймати їх слід тільки через годину, не менше. Місце де був цвях або скоба замазується розчином. Перевірка вертикальних і горизонтальних ліній ведеться за допомогою рейки або по шнура.

movie downloads

Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (27.09.2012)
Просмотров: 2919 | Рейтинг: 0.0/0