Главная » Статьи » Каталог статей

Вирівнювання стель гіпсокартоном.

сушильные шкафы

Вирівнювання стель гіпсокартоном.Стелям в сучасних квартирах складно рівнятися з пам'ятниками архітектури, та й висота стандартних житлових приміщень не надає особливого простору для різних витребеньок. Але додати стелі досить естетичний вигляд за допомогою сучасних матеріалів і технологій цілком під силу практично будь-кому. І основну роль в цьому відіграє гіпсокартон, що дозволяє створювати за допомогою склепінь і вигинів самі різні композиції багаторівневих стель. У теж час гіпсокартонні плити допоможуть уявити стелю приміщення в класичному варіанті, основною відмінністю якого буде рівна гладка поверхня і підвищена стійкість до утворення тріщин. Крім того, за допомогою такого стелі легко виправляються будь перепади, які часто іншими способами не виправиш.


Використання гіпсокартонних плит бажано проводити згідно з деякими рекомендаціями. При роботі з гіпсокартонними плитами не потрібно розміщувати їх в положенні «на ребро», тому що це може привести до їх деформації. Кращим виходом буде складування їх у стопку плазом, однієї плити на іншу.


Якщо передбачається оформлення стелі з великою кількістю вигинів у вигляді арок, склепінь і тому подібне, то краще за все використовувати звичайні невологостійкі гіпсокартонні плити, оскільки їм властива краща гнучкість. Встановлюючи каркас підвісної системи гипсокартонного стелі, особливу увагу потрібно звернути на її технічні характеристики. Каркас вимагає такого ж серйозного ставлення до свого монтажу, як і рольставні у віконних або дверних отворах. Відповідно до діючих правил монтаж каркаса підвісної стелі повинен проводитися з урахуванням витримування навантаження не менше чотирнадцяти кілограм на метр квадратний.


Виконуючи роботи з вирівнювання перепадів за допомогою гіпсокартонного стелі краще всього застосовувати вологостійкі гіпсокартонні плити. Такі рекомендації пов'язані з тим, що після монтажу самого гипсокартонного стелі будуть проводитися різні штукатурні та малярні роботи. Оскільки процеси виконання цих робіт відрізняються підвищеним вмістом вологи в повітрі, то це може створити певні проблеми для гипсокартонного стелі. Відрізняючись гігроскопічністю, картонний стеля може увібрати в себе досить багато вологи, що згодом при його висиханні призведе до деформацій поверхні гіпсокартонних плит.


Початок монтажу стелі з гіпсокартонних плит, незалежно від того, буде він рівним або багаторівневим, проводиться з визначення нульового рівня і його розмітки. Якщо передбачається монтаж стелі з рівною поверхнею, то здійснюється монтаж каркаса із металопрофілів і подальшого закріплення гіпсокартонних плит. Звичайною практикою є укладення гіпсокартонних плит в два шари з дотриманням шахового порядку. Це є додатковою гарантією від появи тріщин на поверхні гипсокартонного стелі. Після закінчення монтажу гіпсокартонних плит проводиться забивання швів і стиків між ними за допомогою спеціальної шпаклівки. Зверху на шви приклеюється серпянка, після чого проводиться грунтування та шпаклівка. На завершальному етапі гіпсокартонний стеля покривається вододисперсійних фарбою і на цьому робота практично завершена.


Дивіться також:

Категория: Каталог статей | Добавил: Csaba (30.07.2012)
Просмотров: 3018 | Рейтинг: 0.0/0